O mnie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Życie zaczyna się po 30stce

– ośmielę się zaryzykować stwierdzenie. A już na pewno po przekroczeniu tej magicznej granicy coraz trudniej zatrzymać się by smakować chwile i dostrzegać sens drobnych spraw dnia codziennego. A przecież smakują wybornie i bywają niezapomniane.

Z wiekiem zmienia się również perspektywa, nastawienie i człowiek zaczyna wiedzieć coś więcej o słodyczy, goryczy, ostrości i stopniu zasolenia kolejnych dni. Wszystkie one składają się w doświadczenia, którymi będę starała się tutaj podzielić. A że z nimi ulotnie, jak z motylami postanowiłam zatroszczyć się o odpowiednią formę by poza melodią, która kojarzy się z osobą, poza zapachem, który przywołuje konkretne sytuacje, poza spojrzeniem, uśmiechem zapisanym w pamięci mieć miejsce, którego nie dotknie klęska niepamięci, a do którego wracać można w każdym czasie, jak często ma się życzenie.

To co mi zostało z dziecka to właśnie radość życia chwilą. Carpe diem – można by powtórzyć za klasykiem. Nikt bowiem nie obiecał mi, że jutro nadejdzie. A perspektywa patrzenia na świat z pozycji siedzącej tylko wyostrzyła zmysły w tym temacie.

Tak się jakoś przedziwnie składa, od zawsze w moim życiu, że nie ma w nim miejsca na przypadek. To kim i gdzie dziś jestem zawdzięczam wielu cudownym ludziom, których udało mi się spotkać. Jedni przychodzą i odchodzą, inni zostają na dłużej, ale każdy z nich zmienia mój świat. Każde imię to osobna historia smaków życia. Próżno próbować zmieścić to w kilku zdaniach.

Spójrzmy w przyszłość.

Nie pozostaje mi zatem wiele więcej jak zaprosić Ciebie drogi Czytelniku do mojej codzienności – potraktuj to jak wyzwanie, na które ja, od dziś, odpowiadam pełnymi zdaniami.

Zasmakuj życie w Social Media – dołącz do nas!

Oprócz bloga możesz spotkać mnie także na Facebooku oraz Instagramie. W każdym z tych miejsc życie smakuje inaczej!

Na dobry początek zapraszam Cię do przeczytania moich najnowszych artykułów

  • Zrób sobie post…od myślenia Kwiecień 2, 2021 - Zdarza Ci się w trakcie kąpieli przemyśleć całe swoje życie? Nie móc zasnąć, bo myśli rozbijają się o głowę jak piłeczki w pojemniku w trakcie losowania Lotto? Rozmyślasz, roztrząsasz, rozkminiasz wszystko, co Ci się przydarzy, a nawet to, co się nie przydarzy? Nie myśl za dużo, bo stworzysz problem, którego przed chwilą nie było...
  • O co chodzi z 1% podatku? Marzec 2, 2021 - Chcesz pomóc mi walczyć z SMA i przelać swój 1% na moją rehabilitację? SMA (rdzeniowy zanik mięśni) to złodziej, który przychodzi bez zapowiedzi i stopniowo kradnie siłę mięśni, ale ciągle próbuję z nim walczyć! Nie namawiam, ponieważ wiem, jak wiele osób potrzebuje pomocy, ale jeśli chcesz podarować mi swój 1% podatku to wypisując PIT zaznacz Cel szczegółowy: Wróbel, 3909 i wpisz KRS: 0000270809. Przekazując 1% nie tracisz ani złotówki a ratujesz czyjeś życie!

Chciałbyś się ze mną skontaktować?

Jeśli chciałbyś ze mną porozmawiać, możesz to zrobić poprzez formularz na stronie kontakt

Podaj Emaila i pobierz “10 sekretów życia bez barier“
W ciągu kilku minut otrzymasz Ebooka na podany email
Twój email nigdy nie zostanie nikomu udostępniony.