Marzenia się nie spełniają!

Marzenia się nie spełniają! 7 września, 2018Zostaw komentarz
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Każdy z nas o czymś śni, marzy, czegoś bardzo pragnie i czasem ukrywa ten swój cel na dnie serca, bo wydaje się tak wielki, że aż niemożliwy do osiągnięcia. Czasami boimy się, że ktoś nas wyśmieje albo, że spróbujemy i zakończy się to olbrzymim niepowodzeniem… Najczęściej nie walczymy o to czego pragniemy, ponieważ boimy się porażki. Boimy się tego co pomyślą inni i jak będziemy wyglądać w ich oczach. Ale czy naprawdę jesteś jedną z tych osób, która chce sobie spieprzyć życie tylko dlatego, że boi się zdania innych osób?

Przysłowie mówi, że marzenia się spełniają. Czyżby? Jeśli będziemy siedzieć z założonymi rękami i tylko myśleć o tym, jakie szczyty, chcielibyśmy zdobyć to raczej nikt nas tam nie teleportuje. Sami musimy wykonać pewien wysiłek, żeby odnieść odpowiednie rezultaty, bo…marzenia się nie spełniają! Marzenia się spełnia!

Możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest fascynujące 🙂 Pytanie ile jesteś w stanie zaryzykować, aby spełnić swoje marzenia… I nie ważne, że nikt inny w nie nie wierzy… Nie musi… One są przecież Twoje! Nie możesz robić czegoś po wierzchu, muskać tematu, ani śnić w połowie dla „bezpieczeństwa”. Być może Twój umysł próbuje Cię chronić, więc blokuje niczym program antywirusowy takie odważne wyzwania, dla Twojego dobra, ale… marzenia to nie wirusy – nie zrobią Ci krzywdy! Wojciech Cejrowski w książce „Gringo wśród dzikich plemion” napisał:Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie śnią o przygodach a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i wyruszają na spotkanie swoich marzeń.” Widzisz, prawda jest taka, że kiedy wyśnisz coś ogromnego to… skoro Twój umysł był w stanie to wykreować, wyobrazić sobie, to również jesteś w stanie to ZREALIZOWAĆ! Być może niekonwencjonalnym podejściem ani zwyczajowo przyjętymi sposobami, ale to Twoje marzenie, więc i metody mogą być Twoje! 😀
W marzenie Walt Disneya, nie wierzył nikt, uważano go za wariata! Apple przez pierwsze 20 lat działalności nie było liderem rynku. Pablo Picasso spędził długie lata, zanim zaczął eksperymentować ze stylem, z którym dziś jest najbardziej kojarzony – kubizmem. Coca-Cola miała swoje początki jeszcze w XIX wieku, a kiedy stała się potentatem na rynku? Przeciętny wiek miliardera na świecie wynosi 63 lata. To wszystko pokazuje, że duże efekty wymagają czasu, a każdy z nich zaczyna się od małych, powtarzalnych działań. Przypadkowe, nagłe sukcesy, które same się przydarzają, występują rzadko, a konkretna, nastawiona na rezultaty praca przynosi wymierne korzyści dopiero po jakimś czasie.

Być może potrzeba dużo czasu na urzeczywistnienie swych marzeń, ale jeśli nigdy nie zaczniesz, to ta liczba nigdy się nie zmniejszy. Uwierz w swoje pokłady kreatywności, w swoje wizje! Pozwól swoim marzeniom zaistnieć, przelej je na papier, opisz, zacznij działać i żyć pełnią szczęścia swoich spełnionych snów!!!
Nie bójcie się marzyć… Wystarczy tylko zrobić pierwszy, najtrudniejszy krok. Potem być może trudny drugi i trzeci. Potem napotkacie ścianę. Ale skąd wiecie, że nie wystarczy jej popchnąć by runęła, i skąd wiecie, że tuż za nią nie spełni się Wasze marzenie?

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podaj Emaila i pobierz “10 sekretów życia bez barier“
W ciągu kilku minut otrzymasz Ebooka na podany email
Twój email nigdy nie zostanie nikomu udostępniony.