O mnie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Życie zaczyna się po 30stce

– ośmielę się zaryzykować stwierdzenie. A już na pewno po przekroczeniu tej magicznej granicy coraz trudniej zatrzymać się by smakować chwile i dostrzegać sens drobnych spraw dnia codziennego. A przecież smakują wybornie i bywają niezapomniane.

Z wiekiem zmienia się również perspektywa, nastawienie i człowiek zaczyna wiedzieć coś więcej o słodyczy, goryczy, ostrości i stopniu zasolenia kolejnych dni. Wszystkie one składają się w doświadczenia, którymi będę starała się tutaj podzielić. A że z nimi ulotnie, jak z motylami postanowiłam zatroszczyć się o odpowiednią formę by poza melodią, która kojarzy się z osobą, poza zapachem, który przywołuje konkretne sytuacje, poza spojrzeniem, uśmiechem zapisanym w pamięci mieć miejsce, którego nie dotknie klęska niepamięci, a do którego wracać można w każdym czasie, jak często ma się życzenie.

To co mi zostało z dziecka to właśnie radość życia chwilą. Carpe diem – można by powtórzyć za klasykiem. Nikt bowiem nie obiecał mi, że jutro nadejdzie. A perspektywa patrzenia na świat z pozycji siedzącej tylko wyostrzyła zmysły w tym temacie.

Tak się jakoś przedziwnie składa, od zawsze w moim życiu, że nie ma w nim miejsca na przypadek. To kim i gdzie dziś jestem zawdzięczam wielu cudownym ludziom, których udało mi się spotkać. Jedni przychodzą i odchodzą, inni zostają na dłużej, ale każdy z nich zmienia mój świat. Każde imię to osobna historia smaków życia. Próżno próbować zmieścić to w kilku zdaniach.

Spójrzmy w przyszłość.

Nie pozostaje mi zatem wiele więcej jak zaprosić Ciebie drogi Czytelniku do mojej codzienności – potraktuj to jak wyzwanie, na które ja, od dziś, odpowiadam pełnymi zdaniami.

Zasmakuj życie w Social Media – dołącz do nas!

Oprócz bloga możesz spotkać mnie także na Facebooku oraz Instagramie. W każdym z tych miejsc życie smakuje inaczej!

Na dobry początek zapraszam Cię do przeczytania moich najnowszych artykułów

  • Lepszy wróbel w garści? Kwiecień 26, 2019- Często łapiesz się na tym, że wolisz zrobić krok w tył niż zaryzykować?Powiedzmy sobie szczerze...nasza pewność siebie jest na tyle ograniczona, że bardzo często uznajemy, iż „lepsze jest wrogiem dobrego”. W końcu lepszy wróbel w garści... "Kiedy człowiek boi się coś zrobić, wtedy wie, że żyje. Ale kiedy człowiek nie robi czegoś, tylko dlatego, że się boi, to wtedy jest martwy." A my wolimy trzymać tego przysłowiowego wróbla w garści, bo boimy się utraty tego, co posiadamy, co znamy. Chociaż może nie do końca nas to zadowala to nie chcemy otworzyć dłoni, by przyjąć coś nowego, może lepszego, może wymarzonego, bo to będzie nowe, nieznane i niewyobrażalne.
  • Gdy życie traci smak… Kwiecień 19, 2019- Też masz czasem taki dzień, że nie chce Ci się wychodzić spod kołdry, ba nawet ruszyć palcem u stopy się nie chce, a co dopiero zakładać zbroje i ruszać w świat? Niby wstajesz rano i wchodzisz w trybiki dnia jak zwykle, a jednak wiesz, że nie nakręci Cię żadna kawa ani piosenka... Masz wrażenie, że wytrwać do wieczora będzie mistrzostwem świata... Zdarza Ci się taki spadek formy, kiedy czujesz, że nie podołasz i jedyne co wyjdzie Ci dobrze to owinięcie się w kocyk jak naleśnik? Ewentualnie popłakanie sobie w kącie?

Chciałbyś się ze mną skontaktować?

Jeśli chciałbyś ze mną porozmawiać, możesz to zrobić poprzez formularz na stronie kontakt

Podaj Emaila i pobierz “10 sekretów życia bez barier“
W ciągu kilku minut otrzymasz Ebooka na podany email
Twój email nigdy nie zostanie nikomu udostępniony.